O nas

 

KASE.pl

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem czołowego producent kas fiskalnych ELZAB. W branży wag oraz pozostałych urządzeń współpracujemy z firmami : CAS, AXIS, ACLAS, Metrologic, Siemens, LG oraz innymi.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować  niezawodne, dopasowane do potrzeb klienta urządzenia o najwyższych parametrach i po konkurencyjnych cenach.

 

Posiadamy profesjonalnie przygotowane zaplecze serwisowe umożliwiające naprawę urządzeń nie tylko poprzez wymianę całych modułów ale także lokalizację usterek i wymianę na poziomie elementów co znacznie obniża koszt naprawy.

 

Kompleksowo obsługujemy naszych  klientów począwszy od doboru właściwych produktów, ich wdrożenia poprzez przygotowanie dokumentów i opiekę serwisową. 

 

Teren działania obejmuje takie miejscowości jak: Tczew, Starogard Gdański, Malbork, Pelplin, Gniew, Pruszcz Gdański, Gdańsk, Trójmiasto. Wiele nadmorskich obiektów noclegowych i restauracyjnych korzysta z naszych rozwiązań.

 

Firma KASE.pl zajmuje się sprzedażą, serwisem i szkoleniem w zakresie urządzeń fiskalnych, wag, oprogramowania magazynowego, gastronomicznego i hotelowego.Uzupełnieniem oferty są oczywiście akcesoria niezbędne do integracji systemów sprzedaży takie jak: czytniki kodów kreskowych, drukarki zamówień, drukarki etykiet, kolektory danych (inwentaryzatory) oraz rolki termiczne. Posiadamy w swojej ofercie sprzęt największych, sprawdzonych producentów takich jak Elzab, Cas, Axis, Medesa, Zebex, Honeywell, Metrologic, Motorola i wielu innych.Działamy na terenie takich miast jak: Tczew, Starogard Gdański, Malbork, Gdańsk, Pelplin, Gniew.

 

Wybraliśmy dla państwa te modele które są niezawodne, ergonomiczne w obsłudze i mają najkorzystniejszą relację jakości do ceny. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe ale przetestowane już produkty. Kupując w naszej firmie mają państwo pełne wsparcie zarówno w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania jak i pomoc w przygotowaniu dokumentów np. do urzędu skarbowego.

Prowadzimy także serwis wag elektronicznych, sklepowych, magazynowych, technicznych, precyzyjnych, laboratoryjnych i aptecznych. Wagi po naprawie zawsze wydajemy zalegalizowane, od razu gotowe do pracy. Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Korzystając z naszej oferty mogą  państwo mieć pewność, że wszystko będzie na czas i z perfekcyjną dokładnością.

 

Będzie nam miło jeśli Państwo także dołączą do grona naszych zadowolonych klientów.

 

 

POSNET
CAS
ELZAB
ZEBEX
MATROLOGIC

    Zaufali nam:

 

 

 

 

                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                 i wiele innych firm.

 


 

 

     Tczew,   ul. Kilińskiego 12D Lokal 51            zadzwoń teraz tel. kom. 600 600 121           

                           (obok InterMarche)

            Kase.pl    Kasy fiskalne, Tczew wagi                                                     e-mail: biuro@kase.pl      

 

Tczew,   ul. Kilińskiego 12D Lokal 51

(obok InterMarche)

zadzwoń teraz tel. kom. 600 600 121

                           

            Kase.pl    Kasy fiskalne, Tczew wagi            e-mail: biuro@kase.pl                     

Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej!

   tel. 600 600 121 

e-mail:  biuro@kase.pl

 

Tczew, ul. Kilińskiego 12D lokal 51 obok InterMarche

Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej!

   tel.   600 600 121 

e-mail:  biuro@kase.pl

 

Tczew, ul. Kilińskiego 12D lokal 51 obok InterMarche

Tczew, ul. Kilińskiego 12d lokal 51

Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 600 600 121

Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 600 600 121