Szukają Państwo w Google hasła ‘terminale płatnicze Tczew czy terminal płatniczy cena’ i wciąż nie możecie zdecydować się na konkretną ofertę? A może szukają Państwo hasła ‘bezpłatny terminal płatniczy’? Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy PayTel (www.paytel.pl) dostarczające terminale płatnicze i usługi dodatkowe, takie jak obsługa kart płatniczych i doładowań. Zapewniamy terminale zarówno mobilne (przenośne), jak i stacjonarne.

Przykładowe terminale:

Zadzwoń teraz i zamów bezpłatny terminal

tel. 600 600 121

Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 600 600 121

Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 600 600 121

Tczew, ul. Kilińskiego 12d lokal 51

'Polski Ład’ nakłada na użytkowników kas fiskalnych 2 nowe obowiązki:

 

1.Obowiązek przyjmowania płatności 

   bezgotówkowych od 1 stycznia 2022 

 

2.Konieczność integracji terminala z 

   kasą online od 1 lipca 2022 r.

zadzwoń teraz 

i zamów dla swojej firmy

bezpłatny terminal !

 

tel. 600 600 121

tel. 669 740 879

zadzwoń teraz 

i zamów dla swojej firmy

bezpłatny terminal !

 

tel. 600 600 121

tel. 669 740 879

Ingenico Lane/3000

 

Najpopularniejszy PIN pad, do  zintegrowanych rozwiązaniach.

PIN pad Lane/3000 stojąc na ladzie, przyciągnie uwagę każdego klienta. Bardzo wyraźny, kolorowy wyświetlacz sprawia, że zwyczajna płatność przynosi odrobinę przyjemności. Został on stworzony po to, by sprostać wszystkim wymaganiom zarówno bezpieczeństwa, jak i wydajności. Skierowany jest do przedsiębiorców, którzy pragną zintegrować kasę fiskalną z terminalem płatniczym.

terminal płatniczy ingenico LANE/3000 kolor czarny

Ingenico iWL250/iWL220

 

Jeden z najpopularniejszych mobilnych terminali płatniczych na rynku.

Terminal Ingenico iWL250/220 to terminal będący na rynku od dłuższego czasu. Niezawodnością i szybkością działania zasłużył sobie na status jednego z najlepszych terminali przenośnych. Terminal posiada kolorowy duży wyświetlacz ułatwiający przeprowadzanie transakcji w dowolnym miejscu.

terminal płatniczy ingenico iWL250 kolor srebrny

Przez 12 miesięcy za 0zł a pózniej niska dzierżawa od 29,99zł netto za miesiąc!

 

Już dziś zainstaluj z nami terminal płatniczy

spełniający wymogi Polskiego Ładu

 

Nowe regulacje dotyczą nie tylko systemu podatkowego lecz obejmą również zmiany w zakresie kas fiskalnych,jak również przyjmowania płatności bezgotówkowych.

 

‘Polski Ład’ nakłada na użytkowników kas fiskalnych 2 nowe obowiązki:

 

1.Obowiązek przyjmowania płatności 

   bezgotówkowych

 

Od 1 stycznia 2022 r.  obowiązek zapewnienia możliwości dokonywania zapłaty w każdym miejscu, w którym działalność gospodarcza jest faktycznie wykonywana, za pośrednictwem instrumentu płatniczego, czyli elektronicznie lub za pomocą kart płatniczych (w tym m.in. przy użyciu terminala płatniczego). Obowiązek ten będzie dotyczył przedsiębiorców zobowiązanych na podstawie ustawy o VAT do prowadzenia ewidencji sprzedaży za pomocą kas fiskalnych.

 

2.Konieczność integracji terminala z kasą

   online

 

Od 1 lipca 2022 r. kasy fiskalne online będą musiały być zintegrowane z terminalem płatniczym. W przypadku, gdy przedsiębiorca ma obowiązek prowadzić ewidencje sprzedaży przy użyciu kas online i płatności przyjmowane są poprzez terminal płatniczy, konieczne będzie zintegrowanie tych urządzeń zgodnie z wymogami określonymi w stosownym rozporządzeniu w zakresie wymagań technicznych dla kas fiskalnych.(Integracja ta będzie polegała na połączeniu tych urządzeń i przesyłaniu między nimi informacji między innymi o kwocie transakcji, potwierdzeniu lub odmowie transakcji itp). Dodatkowo, przedsiębiorcom, którzy mimo obowiązku nie połączą kasy online z terminalem, będzie grozić kara w wysokości 5 tys. zł.***

 

 

Jako autoryzowany przedstawiciel PayTel posiadamy rozwiązania, które już w tej chwili pozwalają na integrację terminali płatniczych z kasami fiskalnymi. Pracujemy również nad rozszerzeniem naszej oferty, tak by umożliwić połączenie terminali PayTel z jak największą liczbą kas fiskalnych online dostępnych na polskim rynku.

 

 

 

* „Art. 22 Polskiego Ładu zmieniający Ustawę Prawo Przedsiębiorców:

Art. 19a. 1. Przedsiębiorca zapewnia możliwość dokonywania zapłaty w każdym miejscu, w którym działalność gospodarcza jest faktycznie wykonywana, w szczególności w lokalu, poza lokalem przedsiębiorstwa lub w pojeździe wykorzystywanym do świadczenia usług transportu pasażerskiego, przy użyciu instrumentu płatniczego w rozumieniu ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1907 i 1814).

2. Przepisu ust. 1 nie stosuje się do przedsiębiorcy, który nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących, o których mowa w ustawie z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2021 r. poz. 685, z późn. zm.10)).”

** „Art. 22 Polskiego Ładu zmieniający Ustawę Prawo Przedsiębiorców:

Art. 19a.3. Przedsiębiorca, który zapewnia możliwość przyjmowania płatności przy użyciu terminala płatniczego i prowadzi ewidencję sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących, które umożliwiają połączenie i przesyłanie danych między kasą rejestrującą a Centralnym Repozytorium Kas, określone w art. 111a ust. 3 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, zapewnia współpracę kasy rejestrującej z terminalem płatniczym zgodnie z wymaganiami technicznymi dla kas rejestrujących, określonymi w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy.

4. Minister właściwy do spraw gospodarki, w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw finansów publicznych, może zwolnić, w drodze rozporządzenia, na czas określony, niektórych przedsiębiorców z obowiązku, o którym mowa w ust. 1, mając na uwadze możliwości techniczno-organizacyjne zapewnienia konsumentowi prawa do zapłaty przy użyciu instrumentu płatniczego.”

***„Art. 14 pkt. 19 lit. a Polskiego Ładu zmieniający Ustawę o podatku od towarów i usług: dodaje się ust. 6kb w brzmieniu: „W przypadku stwierdzenia, że podatnik prowadzący ewidencję sprzedaży przy użyciu kasy rejestrującej, wbrew art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców, nie zapewnia współpracy kasy rejestrującej z terminalem płatniczym, przy użyciu którego zapewnia możliwość przyjmowania płatności, zgodnie z wymaganiami technicznymi dla kas rejestrujących, naczelnik urzędu skarbowego, w drodze decyzji, nakłada na tego podatnika karę pieniężną w wysokości 5000 zł.”

Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej!

   tel.   600 600 121 

e-mail:  biuro@kase.pl

 

Tczew, ul. Kilińskiego 12D lokal 51 obok InterMarche

Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej!

   tel. 600 600 121 

e-mail:  biuro@kase.pl

 

Tczew, ul. Kilińskiego 12D lokal 51 obok InterMarche

 

Tczew,   ul. Kilińskiego 12D Lokal 51

(obok InterMarche)

zadzwoń teraz tel. kom. 600 600 121

                           

            Kase.pl    Kasy fiskalne, Tczew wagi            e-mail: biuro@kase.pl                     

 

     Tczew,   ul. Kilińskiego 12D Lokal 51            zadzwoń teraz tel. kom. 600 600 121           

                           (obok InterMarche)

            Kase.pl    Kasy fiskalne, Tczew wagi                                                     e-mail: biuro@kase.pl      

Nasze terminale płatnicze w Tczewie – gwarancja bezpieczeństwa

Jako autoryzowany partner firmy PayTel możemy zaoferować Państwu najnowsze i najlepsze modele terminali dostępne w Tczewie. Gwarantujemy, że każdy terminal płatniczy w ofercie Kase.pl zapewni wysoki komfort użytkowania. Transakcje będą zaś wykonywane sprawnie, szybko i bezpiecznie.

Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają płatności kartami kredytowymi, debetowymi, kartami z chipem, z paskiem magnetycznym. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu modułowi NFC, wybrane modele obsługują też płatności mobilne i bezdotykowe. Szczególnie ostatnia funkcja jest warta uwagi. Jak z pewnością Państwo zauważyli, płatności zbliżeniowe do niewielkich kwot cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każdego dnia miliony Polaków płacą w sklepach zbliżeniowo, co trzeba brać pod uwagę planując obsługę płatności w swoim zakładzie czy sklepie. Dlatego decydując się na terminal płatniczy warto wybrać model, który obsługuje płatności zbliżeniowe.


Bezpłatny terminal płatniczy: aktualne promocje


• Program „Polska bezgotówkowa” – bezpłatny terminal płatniczy

Współpracujemy z programem „Polska bezgotówkowa”, dzięki czemu jako klienci Kase.pl mogą otrzymać Państwo do 3 terminali płatniczych CAŁKOWICIE ZA DARMO, bez żadnych ukrytych opłat. Koszty dzierżawy terminali oraz prowizje od transakcji w całości pokrywane są ze środków publicznych przeznaczonych na realizację Programu.

Terminal Płatniczy w 2024r

Polska Bezgotówkowa Autoryzowany partner Tczew 

Nasze terminale płatnicze w Tczewie –  gwarancja bezpieczeństwa

Jako autoryzowany partner firmy PayTel możemy zaoferować Państwu najnowsze i najlepsze modele terminali dostępne w Tczewie. Gwarantujemy, że każdy terminal płatniczy w ofercie Kase.pl zapewni wysoki komfort użytkowania. Transakcje będą zaś wykonywane sprawnie, szybko i bezpiecznie.

 

Oferowane przez nas urządzenia umożliwiają płatności kartami kredytowymi, debetowymi, kartami z chipem, z paskiem magnetycznym. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu modułowi NFC, wybrane modele obsługują też płatności mobilne i bezdotykowe. Szczególnie ostatnia funkcja jest warta uwagi. Jak z pewnością Państwo zauważyli, płatności zbliżeniowe do niewielkich kwot cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każdego dnia miliony Polaków płacą w sklepach zbliżeniowo, co trzeba brać pod uwagę planując obsługę płatności w swoim zakładzie czy sklepie. Dlatego decydując się na terminal płatniczy warto wybrać model, który obsługuje płatności zbliżeniowe.

• Program „Polska bezgotówkowa” – bezpłatny terminal płatniczy

 

Współpracujemy z programem „Polska bezgotówkowa”, dzięki czemu jako klienci Kase.pl mogą otrzymać Państwo do 3 terminali płatniczych CAŁKOWICIE ZA DARMO, bez żadnych ukrytych opłat. Koszty dzierżawy terminali oraz prowizje od transakcji w całości pokrywane są ze środków publicznych przeznaczonych na realizację Programu.

 

• Do 600 zł premii na terminal

 

W ramach tej promocji mogą Państwo otrzymać dopłatę maksymalnie aż 600 zł na dzierżawę (zakup?) terminala. Promocja dotyczy osób, które do terminala zakupią też kasę fiskalną w naszym sklepie. Za każdą zakupioną kasę otrzymują Państwo premię 200zł, a zatem:

 

 1 kupiona kasa fiskalna +200 zł premii,

 

 2 kasy fiskalne +400 zł premii,

 

 3 kasy kupione w Kase.pl +600zł premii.

Terminale płatnicze w Tczewie

Jako firma Kase.pl oferujemy nowoczesne terminale płatnicze obsługujące między innymi płatności kartami, BLIK i płatności zbliżeniowe. Zapewniamy sprzedaż, dzierżawę, instalację, jak również obsługę i serwisowanie terminali i całej infrastruktury. Dzięki temu współpracując z nami otrzymujesz kompleksowe usługi w jednym miejscu. Do skorzystania z oferty na terminale do płatności kartą/BLIK zachęcamy szczególnie firmy i zakłady w Tczewie, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Będąc na miejscu możemy szybko reagować w razie jakichkolwiek problemów.

 

Szukają Państwo w Google hasła ‘terminale płatnicze Tczew czy terminal płatniczy cena’ i wciąż nie możecie zdecydować się na konkretną ofertę? A może szukają Państwo hasła ‘bezpłatny terminal płatniczy’? Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy PayTel (www.paytel.pl) dostarczające terminale płatnicze i usługi dodatkowe, takie jak obsługa kart płatniczych i doładowań. Zapewniamy terminale zarówno mobilne (przenośne), jak i stacjonarne.

Jako autoryzowany partner PayTel oferujemy nowoczesne terminale płatnicze obsługujące między innymi płatności kartami, BLIK i płatności zbliżeniowe. Zapewniamy sprzedaż, dzierżawę, instalację, jak również obsługę i serwisowanie terminali i całej infrastruktury. Dzięki temu współpracując z nami otrzymujesz kompleksowe usługi w jednym miejscu. Do skorzystania z oferty na terminale do płatności kartą/BLIK zachęcamy szczególnie firmy i zakłady w Tczewie, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. Będąc na miejscu możemy szybko reagować w razie jakichkolwiek problemów.

 

Szukają Państwo w Google hasła ‘terminale płatnicze Tczew czy terminal płatniczy cena’ i wciąż nie możecie zdecydować się na konkretną ofertę? A może szukają Państwo hasła ‘bezpłatny terminal płatniczy’? Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy PayTel (www.paytel.pl) dostarczające terminale płatnicze i usługi dodatkowe, takie jak obsługa kart płatniczych i doładowań. Zapewniamy terminale zarówno mobilne (przenośne), jak i stacjonarne.

terminal płatniczy polska bezgotówkowa, terminal płatniczy za darmo, terminal płatniczy tanio